צביעת דירה | שיפוצים לבית | שיפוצים לדירה

צביעת דירה, שיפוצים, תיקונים לבית
אנחנו לא רק זולים!
20 שנה של איכות, שירות, אמינות ואחריות על כל עבודה

לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:
073-374-4848  המדריך לצביעת דירה חברת CARE4HOME

מדריך לצביעת דירה

 

הבית שלכם משעמם אתכם? גיליתם כתמי עובש המתפשטים על הקירות? הלבן כבר מזמן אינו לבן אלא אפרפר דהוי? זה הזמן לקום ולעשות את אחד הדברים הטובים ביותר שעשית עבור עצמכם ועבור משפחתכם בשנים האחרונות, לצבוע את הדירה. צביעת דירה נחשבת לאחד מסוגי שיטות השיפוץ הקלות והזולות ביותר, והיא מאפשרת לכם, במו ידיכם, להפוך את הבית שלכם למקום שנעים לחיות בו. אנחנו ב-CARE4HOME מבינים בצבע, אחרי הכל, זה מה שאנחנו עושים בשני העשורים האחרונים, לכן, ריכזנו עבורכם את העצות והטיפים הטובים ביותר ויצרנו מדריך לצביעת דירה בשיטת DIY. מוכנים? הפשילו שרוולים ויוצאים לדרך.

 

הדילמה הגדולה מכל הנוגעת לצביעת דירה היא ההתלבטות בין צביעת דירה בעצמכם לבין הזמנת צבעי מקצועי ומנוסה לביצוע העבודה. תוכלו לבחור בדרך הנוחה לכם, על ידי מתן מענה לארבע שאלות פשוטות למדי:

1.מהו גודלה של הדירה?

לגודל הדירה ישנה השפעה על הזמן הנדרש לצביעתה וגם על המאמץ הפיזי הכרוך בביצוע המשימה. אם דירתכם גדולה, אתם יכולים לוותר מראש על החוויה וכבר עכשיו להתקשר לצבעי מקצועי. החלופה האחרת היא שתתחילו לצבוע, תשברו באמצע ועד שתצליחו למצוא צבעי זמין ופנוי, תצטרכו לחיות בין רהיטים עטופים בניילונים, עיתונים מפוזרים על הרצפה ופחיות צבע. בהחלט לא חופשה מומלצת.

2.עד כמה גרוע מצב קירות הדירה?

מעטות הדירות אשר גרים בהן אשר צביעתן תסתכם בהעברת רולר בלבד. בקירות דירות ישנם קילופי צבע, חורים וסדקים עמוקים, אשר יש לדאוג לתיקונם בטרם תחילת הצביעה. אבל, התיקון צריך להיעשות באופן מקצועי ובחומרים המתאימים, אחרת, הצביעה שתתבצע עליהם לא תחזיק מעמד. לכן, במידה והקירות שלכם פגומים באופן שדורש טיפל מקצועי, זה סימן, שלפחות הפעם, תצטרכו להזמין צבעי מקצועי.

3.האם ישנו צורך לצבוע את תקרת הדירה?

נראה קלי קלות, לצבוע תקרה, לא? בפועל, מדובר במשימה הדורשת מאמץ פיזי לא קטן, ועלולה להותיר אתכם לאחר הצביעה (או באמצע שלה, במקרה הגרוע) עם שרירים וצוואר תפוסים. הוסיפו לכך את העובדה שבשל היותה של התקרה מוארת, כל פגם או כיסוי צבע שלא נעשה כהלכה בולט לעין מיד, ותקבלו עוד סיבה טובה שלא לעשות זאת בעצמכם.

4.אם עומד לרשותכם הזמן המספיק לצבוע את הדירה כהלכה?

לכאורה, זמן צביעת דירה יכול להסתכם בפרק הזמן שלוקח לכם לצבוע שכבה ראשונה + זמן הייבוש + הזמן שלוקח לכם לצבוע את השכבה השנייה + זמן הייבוש שלה. שמתם לב למילה "לכאורה" שבתחילת המשפט? היא לא השתרבבה לשם בטעות... בפועל, צביעת דירה בעצמכם אף פעם איננה מסתכמת בכך. אתם צריכים לבצע את התיקונים בקירות, ואז, אתם מגלים שגם המשקופים דורשים צביעה. לא תצבעו אותם? ברור שכן. והכל לוקח לכם זמן רב יותר, כי אינכם מקצועיים. מכאן לכאן, זמן צביעת הדירה הוכפל ויכול לארוך גם ארבעה ימים. יש לכם את ארבעה הימים האלה?

 

ואם, אחרי כל אלה, החלטתם שלא להיעזר בשירותיו של צבעי מקצועי:

·למרות שכולנו מכירים את האמירה "לפעמים זול יוצא יקר", היא איננה נוגעת לצבעים לצביעת הבית. כאן, אינכם חייבים לרכוש את הגימיק האחרון שראיתם בטלוויזיה, אל תרכשו את הצבעים היקרים ביותר. המותגים המוכרים והמבוססים עושים עבודה לא פחות טובה. מה שכן, השקיעו ברכישת מברשת איכותית, מאחר והמברשות הזולות נוטות להשאיר את סיביהן על הקיר.

·אל תתחילו במלאכת הצביעה בטרם סיימתם לבצע את כל התיקונים הנדרשים. כן, אנחנו יודעים שאתם כבר רוצים להגיע לתכל'ס, צביעת הדירה, אבל נזקים שלא יתוקנו כמו שצריך לא ייעלמו גם מתחת לחמש שכבות צבע. אז לא להתעצל, להקפיד על התיקונים.

·אל תחפשו קיצורי דרך בצביעה. צביעת שכבה אחת בלבד או אי המתנה לזמן הייבוש הרשום בהוראות היצרן יגרמו לכך שהבית שלכם ייראה הרבה פחות טוב ממה שהוא אמור להיראות. לא חבל?

·אל תזלזלו בתקרה. נכון, היא לא בגובה העיניים שלכם, וסביר להניח שהיא איננה מכוסה בטביעות אצבעות דביקות כמו הקירות, אבל זה איננו אומר שהיא איננה זקוקה לצביעה, וכמו שצריך.

·חשוב מאד לשמור על סדר וניקיון בבית גם במהלך עבודת צביעת דירה. אבק שמתעופף באוויר עלול להידבק בקלות לשכבת הצבע הטריה ולפגוע בה, עיתונים שמוזזים ממקומם עלולים לגרום לרצפה להתלכלך וכן הלאה.

 

התקשרו כבר היום ל-CARE4HOME נשמח לעזור ולייעץ לכם, ובמחרי מבצע לצביעת דירה שלנו-הקלק למבצע צביעת דירה

 כדי מאוד לחשוב אם כדאי לעשות צביעת דירה בעצמך


צביעת דירה במחיר משתלם
התקשרו: 073-374-4848logo בניית אתרים