צביעת דירה | שיפוצים לבית | שיפוצים לדירה

צביעת דירה, שיפוצים, תיקונים לבית
אנחנו לא רק זולים!
20 שנה של איכות, שירות, אמינות ואחריות על כל עבודה

לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:
073-374-4848  

יועץ משכנתא באשדוד ואשקלון

יועץ משכנתאות באשדוד ואשקלון - ניסן קחלון, לא חסכתה לא שלמתה!יועץ המשכנתאות באשדוד ובאשקלון ניסן קחלון הדרך שלכם למשכנתא בטוחה ומשתלמת ולחסכון משמעותי בהקף התשלומים החודשיים שלכם.
לפרטים ולייעוץ משכנתא ראשוני במפגש אצלכם בחינם
התקשרו לניסן קחלון בטלפון:  073-374-2299 ייעוץ משכנתא ראשוני אצלכם בחינם!

על מנת להיכנס לעולם המשכנתאות ולהבין אותה לעומק, יועץ המשכנתאות ניסן קחלון יגיע אלכם לייעוץ ראשוני חינם ויעבור על תמהיל המשכנתא שלכם הכולל : תכנון תקציב שמשלב את עלות הדירה, ההון העצמי שלכם וההכנסה החודשית, ויבדוק ויציע לכם את מסלולי המשכנתאות האידיאליות ביותר עבורכם שמוזילות משמעותית את תשלום המשכנתא החודשי.

ריביות משתלמות

בניגוד לבנק יועץ המשכנתאות ניסן קחלון משרת את האינטרסים שלכם בלבד!  וכל השירות והליווי בעלות 4500 ש"ח פלוס מע"מ בלבד. בנקודה שהבנקים מנסים להגדיל את הרווחים שלהם מהלקוח, ניסן קחלון מנצל את קשריו האישיים עם הבנקים ומנהל "מכרז" מקיף עם כל הבנקים הגדולים על מנת להשיג לכם את הרביות המשתלמות ביותר, במסלול נוח שיאפשר לכם להוזיל משמעותית את התשלומים על המשכנתא.אחת ההלוואות הגדולות ביותר בחיי זוג או משפחה, היא המשכנתא, הלוואה המאפשרת רכישת דירה או נכס תמורת שעבודם לבנק עד להחזרה המלא של ההלוואה. זוהי הלוואה הנעה בין מאות אלפי שקלים למיליוני שקלים כאשר לאורך הזמן, מחזירים הלווים את הקרן (סכום המשכנתא המקורי) ואת הריבית הנצברת לאורך התקופה. ריבית גבוהה, משמעותה תשלומים גבוהים בכל חודש הפוגעים ברווחת משק הבית וברמת חייהם של הלווים. יועץ משכנתאות בעל ניסיון וידע רבים, יכול לבנות תמהיל נכון על פי הכנסות, הון עצמי, שווי הנכס ותכניות עתידיות וללוות את הלווים  בבחירת מסלול המשכנתא הנכון ביותר עבורם, כמו כן, היכרותו עם הבנקים השונים, מאפשרת ליועץ המשכנתא להשיג את הריבית הנמוכה ביותר. ניסן קחלון, יועץ משכנתאות באשדוד ואשקלון, הוא בעל ניסיון וידע של עשרים שנה המאפשרים לו להכין את התמהיל הנכון ביותר עבור כל לקוח ולקוח ולהשיג עבורו משכנתא בתנאים הנוחים ביותר עם הריבית הנמוכה ביותר. ניסן קחלון מלווה את לקוחותיו לאורך כל הליך לקיחת המשכנתא וחוסך עבורם את הבירוקרטיה הרבה הכרוכה בכך. 

מהי משכנתא?


רכישת דירה או בניית בית חדש, הם מהלך משמעותי בחיים הדורש ברוב המקרים, מימון בנקאי של מאות אלפי שקלים ולעיתים אף מיליונים. משכנתא היא הלוואה ארוכת טווח אשר מטרתה מימון רכישת דירה או נכס. החזרה של ההלוואה לבנק, מובטח באמצעות שיעבוד הדירה או הנכס. סכום המשכנתא אותו ניתן לקחת, נקבע על פי שיקולי הבנקים השונים הלוקחים בחשבון את שווי הנכס, הביטחונות אותם מעמידים הלווים לבנק וכושר ההחזר החודשי. הלוואת המשכנתא בנויה מסכום הקרן (סכום המשכנתא המקורי) והריבית הנצברת לאורך תקופת התשלום העשויה לעיתים להגיע לסכום ניכר המתקרב לסכום ההלוואה המקורי. בכדי להקטין את סכום הריבית המשולמת, מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ משכנתא מנוסה ובעל ידע אשר יסייע בבניית תמהיל משכנתא נכון עבור הלווים תוך התחשבות בשינויים העתידים להתרחש בתקופת החיים (זוג צעיר המתעתד להרחיב את המשפחה ועוד). 

ייעוץ משכנתאות ללא עלות בפגישה אישית עד אליכם באשדוד ובאשקלון:

לקיחת משכנתא הנה אחת ההחלטות הכלכליות הגדולות והמשמעותיות ביותר אותן יעשו זוג צעיר או משפחה בחייהם. הלוואת משכנתא נלקחת לטווח ארוך של שנים רבות ולעיתים עשרות שנים ועשויה להשפיע על רמת החיים העתידית. כאשר מדובר על זוג צעיר המתעתד לקנות דירה ומתכנן להקים משפחה, חשוב להכין תמהיל משכנתא המותאם לצרכים המשתנים של המשפחה ההולכת וגדלה ולהוצאות העתידיות שלה ואשר לא יהווה מעמסה כבדה אשר תפגע ברווחת המשפחה. לניסן קחלון, ידע וניסיון של יותר מעשרים שנה בליווי זוגות צעירים ומשפחות בלקיחת משכנתא. מאחוריו אלפי לקוחות מרוצים אשר רכשו בית עם משכנתא משתלמת במיוחד אותה השיגו הודות למומחיותו הרבה. הידע, הניסיון והיכרותו עם הבנקים השונים, המאפשרים לו לבנות פרופיל פיננסי אשר יהווה בסיס לבחירת המסלול הנכון ביותר אותו יגיש ניסן קחלון לבנקים השונים במטרה לנהל מכרז על הריבית הנמוכה ביותר אותה יוכל להשיג עבור לקוחותיו.  

יועץ משכנתאות ניסן קחלון מה היה בייעוץ הראשוני אצלכם בחינם באשדוד ואשקלון:

 •    תכנון תקציב והתנהלות פיננסית –  נכנס אליכם מרכיב חדש להתנהלות הכלכלית שלכם ולכן צריך לחשב מסלול מחדש, בשיחה האישית שתנהלו עם ניסן קחלון
    הוא ישכלל את עלות הדירה שרכשתם, ההון העצמי שלכם וההכנסות החודשיות ולפי זה יפרוס לפניכם את האופציות ומסלולי המשכנתא הטובות ביותר עבורכם.
 •    בניית תמהיל משכנתא והחזר חודשי –  אחרי שהערכנו את התקציב שלכם נבדוק אזה מסלולים מומלצים, את ריביות המטרה שלנו, ופריסת השנים המומלצת.
 •  אסטרטגיית משא ומתן נוקשה עם הבנקים-  בשיחת ייעוץ ניסן קחלון יסביר לכם על תהליך השגת הרביות המשתלמות מהבנקים ע"י כך שהוא משתמש בקשריו  האישיים מול הבנקים מנהל מכרז בינהם ומשא ומתן קשוח על מנת להשיג לכם את הרביות המשתלמות ביותר במסלול נוח עבורכם.
 •    ליווי לכל הדרך  –  תהליך לקיחת המשכנתא נעה בין חודש לחודשיים לאורך כך הדרך ניסן קחלון ידריך אתכם וילווה אתכם בכל הביוקרטיה עד למעמד החתימה
  למשכנתא האטרקטיבית ביותר עבורכם. 
יועץ משכנתאות באשדוד ואשקלון ניסן קחלון

שכירת יועץ משכנתאות – המומחיות של ניסן קחלון הרווח כולו שלכם:

תחום הנדל"ן בישראל עובר תהפוכות רבות כשהמגמה היא עלייה מתמדת במחירי הדירות בכל רחבי הארץ. יותר ויותר זוגות העומדים לקחת משכנתא ואינם מתמצאים במושגים הרבים ובמסלולי המשכנתאות השונים, מעדיפים לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות. אמנם הבנקים השונים מציעים שירותי ייעוץ משכנתא ללא עלות אך עם זאת, חשוב לזכור כי יועצי המשכנתאות בבנקים, משרתים את האינטרסים של הבנקים בהם הם עובדים. שכירתו של יועץ משכנתא מומחה המייצג אתכם מול הבנקים השונים, מבטיחה כי האינטרס היחיד שיעמוד בפניו הוא השגת תנאי המשכנתא הטובים ביותר עבורכם. יועץ המשכנתא שאת שירותיו תשכרו, יחסוך עבורכם זמן ובירוקרטיה רבים כשהוא ימלא עבורכם טפסים רבים ויגיש אותם עבורכם לכל הגורמים הרלוונטיים לדוגמא: שמאי, ביטוח משכנתא, נוטריון ועוד. בנוסף, יחסוך עבורכם היועץ שעות של פגישות התנהלות מול המערכת הבנקאית, וכמובן, יחסוך עבורכם סכום משמעותי בדרך לקבלת המשכנתא המשתלמת ביותר לאחר ניהול מו"מ קשוח מול הבנקים השונים. 

רביות הכי משתלמות - במכרז הבנקים הגדול של יועץ המשכנתא ניסן קחלון:

על מנת להשיג לכם את הרביות האטרקטיביות ביותר בשוק, ניסן קחלון משתמש בקשריו האישיים עם הבנקים ועושה השוואה מקיפה בינהם ומשא ומתן נוקשה על מנת לקבל 
את הרביות המשתלמות ביותר במסלול נוח ללקוח שיתן לא הנחה משמעותית בתשלומים החודשיים ויאפשר לו לחיות ברווחה כלכלית עם משכנתא בריאה ולא חונקת.

יועץ משכנתאות באשדוד ואשקלון

משכנתא הפוכה לגיל הזהב עם יועץ המשכנתאות הבכיר ניסן קחלון:

רוב האנשים אשר עברו את גיל ה-60 הם פנסיונרים אשר אינם מרוויחים משכורת חודשית והם חיים על חסכונות הפנסיה שלהם אותם צברו במהלך שנות עבודתם. כאשר מתעורר הצורך בסכום כסף גדול לטובת עזרה לילדים, שיפוץ הנכס, הוצאות רפואיות, נסיעה לחו"ל ועוד, ניתן לקחת "משכנתא הפוכה" המיועדת לבני גיל הזהב. "משכנתא הפוכה" מאפשרת ללווים להמשיך לגור בביתם אשר נשאר בבעלותם בזמן שהם נהנים מכספי המשכנתא. הליך זה מתאפשר בתנאי ששווי הבית בבעלות הלווים  מיליון שקלים ומעלה והוא אינו משועבד לבנק. יועץ המשכנתא ניסן קחלון מתמחה במשכנתא הפוכה עבור פנסיונרים . הניסיון והידע הרבים שצבר, מאפשרים לו להשיג עבורכם משכנתא הפוכה בריבית אטרקטיבית וכן ללוות אתכם לאורך כל התהליך עד לקבלת הכסף מהבנק. 

כל היתרונות של ייעוץ משכנתא עם ניסן קחלון באשדוד ואשקלון:


 •   חוסך לכם זמן – הליך לקיחת משכנתא כרוך בבירוקרטיה מרובה. יועץ המשכנתאות ניסן קחלון ימלא עבורכם את כל הטפסים השונים, ייפגש עם המערכת הבנקאית, יבצע משא ומתן מול הגורמים הרלוונטיים ובכך, יחסוך לכם המון זמן וריצות. 
 •   תופר עבורכם חליפת משכנתא המותאמת לכם בול  – ליועץ המשכנתאות ניסן קחלון ניסיון וידע רבים וכן היכרות מעמיקה עם כלל הגורמים בבנקים הגדולים בארץ. אלו, מאפשרים לו לתפור עבורכם את חליפת המשכנתא המתאימה לכם בדיוק תוך התחשבות בצרכים שלכם, יכולותיכם הפיננסיות והתכניות העתידיות שלכם. 
 •  מקצוען בתכנון פיננסי- כל תהליך לקיחת המשכנתא להתחשב בכל הגורמים לרבות יכולת ההחזר העכשווית והעתידית של הלווים, המגמות בשוק הנדל"ן, המדד ועוד. ניסיון וידע רבים אותם צבר ניסן קחלון במהלך עשרים השנים האחרונות ואלפי לקוחות מרוצים, מאפשרים לו להתאים עבור לקוחותיו, תמהיל משכנתא מדויק הכולל את כל הגורמים ומאפשר לכם להתנהל כלכלית בצורה נכונה לאורך השנים הבאות. 
 •   מלווה אתכם לאורך זמן  – הניסיון והידע הרבים של ניסן קחלון, מאפשרים לו לזהות עבורכם את כל ההזדמנויות המאפשרות לכם חיסכון כספי משמעותי כגון: מיחזור משכנתא או לקיחת משכנתא הפוכה לבני השישים פלוס. 
 • דואג לאינטרסים שלכם – יועץ המשכנתא ניסן קחלון מחויב ללקוחותיו לכל אורך התהליך כשהוא תורם את הידע, הניסיון ואת קשריו מול הבנקים השונים על מנת להשיג עבורכם את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם, ניסן קחלון זמין עבורכם תמיד לכל שאלה ובכל התלבטות. 
 • משיג עבורכם את הריביות הכי אטרקטיביות-  בעוד שהאינטרס של הבנק הנו למכור לכם את המשכנתא ביוקר בכדי למנף את רווחיו, הרי שניסן קחלון דואג אך ורק לאינטרסים שלכם. הוא מנצל את קשריו עם הבנקים ומנהל עמם משא ומתן קשוח על מנת להשיג עבור לקוחותיו את הריביות האטרקטיביות ביותר במסלול המותאם עבורכם אישית תוך שיקלול כל הפרמטרים. 

יועץ משכנתא מחיר - באשדוד ואשקלון ניסן קחלון:

אנשים רבים העומדים בפני רכישת דירה או בית בוחרים לעשות זאת בליווי יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה המאפשר להם לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לכם ביותר במחיר המשתלם במיוחד. יועץ המשכנתאות ניסן קחלון יתפור עבורכם את חליפת המשכנתא הנכונה לכם ביותר. עשרים שנות ניסיון, ידע רב ואלפי זוגות ומשפחות אשר ליווה ניסן קחלון בהצלחה בדרך למשכנתא משתלמת תוך מתן יחס חם ואישי הופכים אותו למומחה מבוקש בייעוץ משכנתאות במחיר אטרקטיבי של 4,500 ₪ פלוס מע"מ בלבד.  

יועץ משכנתאות אישי – המסלול שלכם למשכנתא משתלמת במיוחד:


חולמים על דירה או בית משלכם? זקוקים למשכנתא על מנת להגשים את החלום? הכירו את ניסן קחלון, יועץ משכנתאות באשדוד ובאשקלון. במהלך עשרים השנים האחרונות ליווה ניסן בהצלחה אלפי זוגות ומשפחות בהגשמת החלום לבית והשיג עבורם משכנתא משתלמת עם ריבית אטרקטיבית ותשלומים נוחים . בשוק הנדל"ן הסוער של היום, אתם זקוקים למישהו שינווט אתכם בבטחה בתוך ים המושגים, המסלולים והבירוקרטיה הסבוכה. ניסן יגיע אליכם הביתה לפגישה ראשונית ללא תשלום וישמע מכם על הנכס בו אתם מעוניינים, האפשרויות הכספיות העומדות בפניכם והתוכניות שלכם לעתיד ועל פי זאת, יבנה עבורכם תמהיל משכנתא מדויק המתאים לכם במדויק ויאפשר לכם להתנהל כלכלית ברווחה לצד תשלומי המשכנתא. במידה  ואתם פנסיונרים  המעוניינים בסכום כסף נזיל לכל מטרה : כדי לעזור לילדים או להגשים חלומות של חופשות רחוקות או שיפוץ, יועץ המשכנתאות ניסן קחלון ישיג עבורכם "משכנתא הפוכה" משתלמת במיוחד וילווה אתכם עד לקבלת הכסף מהבנק.

זקוקים ליועץ משכנתאות מומחה בעל ניסיון וידע רבים אשר ישיג עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר ? קבעו עוד היום פגישה ללא התחייבות עם ניסן קחלון והגשימו חלום של בית. 


לייעוץ ראשוני חינם אצלכם

התקשרו ליועץ המשכנתאות
ניסן קחלון: 
073-374-2299logo בניית אתרים